Hledáme nové kolegy...

Stejně jako se ve školském zákoně používá slovo žák a myslí se tím kluci i holky, tak i my píšeme o kolegovi, i když nabídka platí pro muže i ženy a pohlaví při výběru nehraje žádnou roli. To pro upřesnění a "akurátního" čtenáře :) 

 

Učitel 1. stupně

Protože budeme v září otevírat jednu třídu navíc (za odcházející jednu devátou třídu budou dvě první třídy), hledáme nového kolegu s aprobací pro první stupeň. Je pro nás důležité, aby naše filosofie ladila s tou jeho, protože jen tak mohou být obě strany dlouhodobě spokojené :).

Jsme škola s více než třemi stovkami žáků. Máme jasně nastavená pravidla a jejich dodržování vyžadujeme od všech stran - od dětí, jejich rodičů i pedagogů samých.

Přestože v těchto dnech bychom se bez informačních technologií neobešli, v běžném provozu na nich výuku nestavíme a rádi je využíváme jako doplnění a zpestření výuky. Používáme převážně klasické metody a osobnost učitele považujeme za nezastupitelnou. 

Učíme vázané písmo, čteme analyticko-syntetickou metodou a matematiku vyučujeme podle profesora Hejného, přičemž u starších ročníků tuto metodu prokládáme s přibývajícím věkem žáků čím dál více klasickou metodou.

Chceme, aby k nám děti měly důvěru. Chceme je naučit respektovat autoritu, ale také říci slušnou a vhodnou formou svůj názor, i když je jiný než názor ostatních nebo ten náš. Učíme je ale také podřídit se většině, když je to potřeba, a neprosazovat si svůj názor za každou cenu.

Hledáme kolegu, který je k dětem milý a vstřícný, ale umí nastavit jasná pravidla a zajistit jejich dodržování, kolegu kreativního, který dokáže děti zaujmout a učit je tak, aby je to i bavilo. Hledáme učitele,  který bude milý a vstřícný i k ostatním zaměstnancům školy, týmového hráče, pro kterého škola nebude jen pouhým zaměstnáním, který bude kantořinu dělat rád a srdcem. Záleží nám na tom, aby nový kolega dobře zapadl do našeho kolektivu a bylo mu v něm hezky.

Zní Vám to dobře? Pak právě Vás hledáme. Nabízíme příjemné prostředí, možnost dalšího vzdělávání, výbornou kuchyni, komunikativní vedení a vlídné zacházení :)

Úklid

Nabízíme práci spolehlivému a pracovitému člověku, který dokáže každodenním úklidem školních prostor zajistit čisté a příjemné prostředí pro žáky i zaměstnance, nástup v září. 

Životopis a motivační dopis prosím pošlete na krutova@zslipence.cz.

Sdílet