Po roce znovu objednáváme školní mikiny

Před třemi lety jsme si vybírali školní logo. Ne to oficiální, které zdobí webové stránky nebo hlavičkový papír, ale takové moderní, říkejme mu trendy logo :) Vybírali jsme ze třech grafických návrhů a hlasování se zúčastnili žáci i zaměstnanci školy, možná i někteří rodiče. Kolik počítačů, tolik hlasů - z každého počítače se totiž mohlo hlasovat jen jednou...Hlasování bylo vyrovnané a mezi dvěma ze třech návrhů se rozhodovalo v posledních hodinách hlasování. To jen pro osvěžení paměti, protože důležité to není. Důležité ale je to, že trendy logo nás stále baví a líbí se nám. Nechali jsme si vyrobit trička a mikiny, které toto trendy logo na hrudi zdobí. Vždy na začátku nového školního roku děláme další objednávku, aby si mohli tričko koupit i noví žáci, nebo ti, kteří z něj už vyrostli, anebo si do sbírky chtějí pořídit barvu, kterou ještě nemají... 

I letos budeme dělat objednávku školních mikin, ovšem v jiném režimu. Firma Schools United, která projekt zastřešuje, totiž přichází s novinkou, kterou je e-shop. Objednávky tedy nebudou probíhat prostřednictvím školy, ale přímo přes internet. Využili jsme této situace a rozšířili jsme nabídku výrobků se školním logem. Kromě trička a mikiny-klokanky, obojí v pěti základních barvách, které jsme si pořizovali v minulých letech, si letos můžete koupit i mikiny rozepínací, ale také tepláky, kšiltovku, batoh a další.

Objednávku i platbu provedete on-line prostřednictvím odkazu zde, a to nejpozději do neděle 4. října. Poté budou objednávky předány do výroby a balíček Vám dojde do zásilkovny nebo si balíček můžete nechat zaslat do školy, kde ho Vašemu dítěti předáme. 

Věříme, že si v nabídce vyberete a výrobky se školním logem Vám udělají radost. Nám pak dělá radost, když vidíme naše žáky, jak hrdě nosí mikinu s logem školy, kterou navštěvují. Naše radost je o to větší, že si mikinu s logem pořizují i někteří naši bývalí žáci. Věříme, že jsme jim dali do života dobrý základ. Naše logo na jejich hrudi by mohlo znamenat, že to tak cítí také :)

Tak tedy vybírejte a udělejte si radost. V průběhu roku, až nám hygienici nebudou nařizovat bezpečné rozestupy a nebudou omezovat skupiny, ve kterých se smíme scházet, uděláme třeba další společnou fotku v oblečkách s naším trendy logem.

Jitka Krůtová, ředitelka školy  

Sdílet