S páťáky nás baví svět

Adaptační kurz páťáku jsme naplánovali do Krkonoš do roubenky HanaPetr a nesl se v duchu filmu S Tebou mě baví svět. Samotné ubytování bylo jako z pohádky, krásná dřevěná chata zasazena na louce uprostřed lesů, kde nám vyšli ve všem vstříc, dobře vařili a poskytli skvělé útočiště.

Počasí nám přálo, takže jsme mohli podnikat výlety a byli jsme vlastně pořád venku. Byli jsme se podívat na chalupu Apalucha, kde se natáčel film, vyšli jsme na Chalupu na Rozcestí kde si děti daly horkou čokoládu a některé ochutnaly výtečný obrborůvkový knedlík. Prošli jsme okolní lesy a louky, děti si zahrály spoustu her jak venku, tak taky v obrovském stanu, který byl vedle chaty postavený. Večer jsme hráli a zpívali s kytarou, měli jsme taky táborák s buřty a na závěr jsme dali krátkou diskotéku.

Byly to fajn dny, děti i my dospělí jsme si to opravdu užili.

Martina Adamová a Lenka Řezníčková, třídní učitelky 5. tříd

Sdílet