Fandili jsme na Mistroství světa ve florbale 2018

Od 1. do 9. prosince probíhalo v Praze Mistrovství světa ve florbale. Přijely ty nejlepší reprezentační výběry z celé planety. Naše škola (vybraní žáci a žákyně z druhého stupně) se jela podívat v úterý 4. 12. na zápas Thajsko–Austrálie do O2 arény. Produkční tým šampionátu nachystal pro návštěvníky velice pestrý doprovodný program v průběhu utkání i o přestávkách (Social Watch – zapojení do show na kostce, Noise Meter – měřič hlasitosti, scénky s maskoty, přestávkové aktivity a soutěže, tleskátka, zapojení do show se svícením mobilními telefony, emoji challenge na kostce).
Většina našich žáků fandila týmu z Austrálie, takže jsme se na konci zápasu mohli radovat, jelikož vyhráli 4:3. I když jsme měli přidělena místa na sedačkách, kde jsme měli celkem dobrý výhled na celé hřiště a promítací kostku, tak se část naší výpravy rozhodla vydat blíže, a dokonce se jim bez dopomoci moderátorů povedlo rozjet mexickou vlnu, která několikrát objela celou O2 arénu. Někteří si také přivezli domů různé drobnosti ze zápasu a speciální MS míčky, které vlastnoručně chytili od maskotů.
Všichni jsme si to užili a společně s ostatními školami jsme hráčům vytvořili správnou turnajovou atmosféru. Na tuto unikátní sportovní akci určitě jen tak nezapomeneme.

Lucie Hurdálková, učitelka tělesné výchovy


5 / 23
 
  
 
 

Sdílet