Naši nejmenší hráli fotbal

Ve čtvrtek 21. února si naši žáci prvních a druhých tříd zahráli fotbalový turnaj. Po lehčích problémech jsme na turnaj vyjeli ve složení: František Moidl, David Bělohlávek, Kateřina Haincová, Eliška Bártová, Filip Koštíř, Adam Matějka, Jakub Uher, Beáta Burešová a Vasyl Kolochavyn.
První zápas jsme měli pod kontrolou a soupeře jsme nepustili k ničemu velkému, naopak druhý zápas jsme se se ZŠ Bronzová nedokázali dostat do většího tlaku a s vítězem celého turnaje jsme prohráli. Ve třetím zápase jsme hráli o postup do semifinále. Byl to velký boj, jedno z nejhezčích utkání turnaje, které jsme ale bohužel nedotáhli do vítězného konce a prohráli o gól. Poslední zápas o páté místo se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale v koncovce jsme byli efektivnější my a podařilo se nám vyhrát.
Páté místo není vůbec špatný výsledek, ale větší radost mi udělalo nasazení všech kluků a holek. Fanda byl nejlepším střelcem našeho družstva, Fíďa lítal po hřišti jako motorová myš a obrovsky pomáhal týmu jak bránit, tak přihrávat na góly, Adam nás několikrát podržel v bráně, holky, i přes tendenci si spolu stále povídat, pomohly také k dobrým výsledkům a prvňáci Vasil s Kubou se rozhodně neztratili.
Bylo to krásně strávené sportovní dopoledne a těšíme se na další.

Fotky z turnaje najdete na stránkách Pražského fotbalového svazu.

Daniel Karas, trenér fotbalu Sokol Lipence

Sdílet