Keškaři hledali Srdce pro lásku

V sobotu 9. března jsme opět vyrazili na lov. Ano, stále fungujeme a na výlety chodíme, i když se nám nedaří psát pravidelně články na web školy. Tentokrát jsme měli netradičně sraz v Černošicích na zastávce autobusu. Pak jsem se svezli 2 zastávky do Třebotova, kde jsme začali hledat schované krabičky. I když hodně foukalo, tak nám to nevadilo, protože jsem se schovali do lesa a tam nám bylo příjemně.
Celkem jsme našli dvanáct kousků. To už se nám dlouho nepodařilo. Byla to totiž série a jmenovala se: “Srdce pro lásku”. Výlet jsme zakončili v černošické cukrárně a pak začalo pršet. Krásně jsme to stihli!

Postřehy dětí:

Ondřej Bartoš, 3. B:
V sobotu 9. 3. jsme šli hledat kešky a moc jsme si to užili a našli jsme 12 kešek a z toho 1 keška byla rozbitá. Byli jsme smutní, ale nevadilo nám to. Kešky se jmenovaly: Srdce pro lásku. A byly tam květiny. Moc se mi to líbilo. Už se těším na další výlet s Kryštofem a Maxem a ostatníma.

Kryštof Melč, 3. B:
V sobotu 9. 3. jsme šli hledat kešky a moc jsme si to užili. Našli jsme 12 kešek a jedna byla rozbitá. Našli jsme také jarní kytky. Jmenovalo se to Srdce pro lásku a bylo to moc hezké. Už se těším na další výlet.

Max Kobranov, 5. tř.:
V sobotu 9. 3. 2019 jsme šli hledat kešky i s paní učitelkou Voráčkovou do Černošic. Našli jsme jich celkem 12, bylo jich celkem 13, ale jedna byla asi sebrána nebo se nějak rozbila. První keška byla na rozcestníku, tu jsme docela v pohodě našli. Potom jsme šli směrem k lesu, ulice vypadala jako klidná, ale když jsme šli ulicí, najednou byli všude psi a začali štěkat, ale Bambule (fenka paní učitelky) je ignorovala :)
Šli jsme dál, až jsme došli k dvěma spadlým stromům, u kterých paní učitelka Voráčková našla síťku od lojové koule pro ptáčky na zemi. A řekla nám, že kdyby jsme tohle někdy našli v lese na zemi, tak by si mohla zvířátka myslet, že to je jídlo pro ně a nebo by se jim do toho mohly zamotat nožičky, takže bychom to měli vzít a potom někde vyhodit. Hned potom jsme našli kytku, kterou si paní učitelky fotily. U té kytky byla hned další keška, která byla v pytlíku schovaná za stromem. Potom jsme našli další a další kešky…
Když jsme se vraceli do Černošic, tak jsme si všimli, že procházíme místem, kde jsme hledali kešky loni. Nakonec jsme šli na zmrzku do Hájka. A potom mě a paní učitelku Voráčkovou odvezla na Smíchov paní učitelka Pudivítrová. A jel jsem metrem domů.

Ludmila Pudivítrová, Jana Ullspergerová


9 / 9
 

 
 

Sdílet