Mirakulum bylo naše

Zábavně-naučný park Mirakulum láká každý rok spoustu návštěvníků a letos zlákal i nás třeťáky z lipenecké školy k jeho návštěvě. Vyjeli jsme časně zrána, abychom tam byli co nejdříve a opravdu se nám podařilo vstoupit bránou skoro jako první. Takže naše děti se proháněly parkem a nemusely se nikde tísnit a čekat. Vyzkoušeli jsme spoustu atrakcí, prolezli hradem i jeho podzemím, lanovým centrem, kde jsme se plazili, prolézali, sjížděli a šplhali, prošli jsme si naučnou stezku, děti nezabloudily v zeleném bludišti, projeli jsme se na pneumatikách, prošli katakomby, kde děti měly obrovskou radost, když nás dospělé mohly vystrašit. Celý den nám zpestřil výborný oběd, který jsme měli objednaný a protože bylo nádherné a teplé počasí, pochutnali jsme si taky na nanucích a zmrzlině. A zpátky jsme se dostali přes Prahu bez kolon, takže se nám vyvedl opravdu celý den.

Martina Adamová, třídní učitelka 3. A a Lenka Řezníčková, třídní učitelka 3. B

 

Sdílet