Plavecká ŠvP v Kořenově

Třeťáci si letošní školu užili ve znamení plavání. Paní plavčice si je rozdělila do družstev a pak začala výuka, kde jsme my přihlížející jen koukali, jak se děti zlepšují a zlepšují. Bylo to opravdu neuvěřitelné. Výuka byla intenzivní, ale děti byly neunavitelné.
Abychom si užili taky trochu turistiky, když už jsme byli v Jizerských horách, podnikli jsme dva výlety. Jeden byl na rozhlednu Maják a druhý na rozhlednu Štěpánka. Krásně jsme se prošli lesem, trhali pampelišky a počítali schody, kolik jsme vystoupali. Dole jsme se pak odměnili zmrzlinou. Večer jsme zpívali s kytarou a taky jsme si opekli buřty. Nechyběla ani bojovka, která byla letos obzvláště tajemná, protože bylo po dešti a celé hory halila stoupající mlha.
K celkovému příjemnému dojmu ze ŠvP přispělo taky krásné ubytování a příjemný personál hotelu a výborné jídlo. Ve všem nám vyšli vstříc a my jsme se snažili, abychom neudělali Lipencům ostudu.

Martina Adamová, Lenka Řezníčková, Andrea Veselá, Martina Macková

Sdílet