Představujeme úspěšný kroužek kriketu

Jsme rádi, že i v dnešní době dávají některé děti před informačními technologiemi alespoň občas jiným aktivitám. Nabízíme proto řadu kroužků, mj. i kroužek kriketu. Ten se těší na naší škole už třetím rokem velké oblibě, takže má tréninky rozdělené už do dvou skupin. Před pár dny jsme od Kriketové akademie, která kroužek na naší škole vede, dostali informaci o tom, že se naši žáci zúčastnili i turnaje…

V neděli 24. února soutěžilo 18 dětí ze ZŠ v Praze-Lipencích o pohár Kriketové Akademie v kriketovém turnaji. 11 dětí si dokonce odneslo medaili či trofej za umístění na stupních vítězů. Robin Hebelka a Daniel Hoffman zvítězili v kategorii přípravka. Alice Baňková a Klára Bezděková, které zápasily v ryze holčičím týmu, obsadily 2. místo v kategorii mladší žáci, a to i přesto, že ostatní týmy byly složeny z chlapců. František Žilka byl oceněn za svůj vynikající výkon v kategorii starší žáci a Jakub Laba získal speciální ocenění nadace Lillywhite Foundation za fair play, když přiznal, že byl vyautován, i když si rozhodčí ničeho nevšimli. Děkujeme všem, co přišli na turnaj Kriketové Akademie.

Prohlédněte si krátké video o turnaji

A my děkujeme Kriketové akademii za to, jak dobře kroužek vedou, rodičům přihlášených žáků za to, jak své děti ve sportu podporují, a žákům… ? Těm gratulujeme a přejeme jim, aby jim sportovní nadšení dlouho vydrželo.

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet