KMD - Sugar (Někdo to rád horké)

Ve čtvrtek 21. února navštíví členové Klubu mladých diváků představení Williama Shakespeara Sugar (Někdo to rád horké) v Divadle Na Fidlovačce.

Světoznámý muzikál podle scénáře legendárního filmu. Příběh o gangsterech, milionářích, dámském orchestru, rozkošné dívce Sugar a dvou muzikantech na útěku, kteří jsou nuceni si v převleku za dívky hrát s gangstery na schovávanou…

Hrají: Aneta Krejčíková, Martin Písařík, Lukáš Pečenka, Václav Svoboda/Jaromír Meduna, Eliška Balzerová, Zdeněk Palusga, Zdeněk Maryška, Josef Zýka, Ladislav Trojan, Dalimil Klapka, Lukáš Adam, Jáchym Kučera, Michal Papáček, Karel Jirák, Gustav Hašek/Jan Fanta, David Voráček, Jan Bursa, Václav Muška, Andrej Mikulka, Vanda Chaloupková/Klára Jelínková/Radka Krninská/Barbora Mošnová/Eliška Nezvalová/Marta Sovová/Barbora Šampalíková/Martina Šťastná/Karolína Tothová/Tereza Aster Vágnerová…

Režie: Radek Balaš
Dramaturgie: Adéla Šotolová
Hudba: Jule Styne
Texty písní: Bob Merill
Libreto: Peter Stone
Choreografie: Jan Bursa

Kdy: čtvrtek 21. 2. 2019 od 19:00 hodin
Kde: Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625, Praha 4
Délka představení: 2:50 hod. (s přestávkou)
Začátek akce: odjezd MHD od školy v 17:41 hod. (sraz v 17:30 hod. před školou)
Konec akce: návrat ke škole ve 22:55 nebo ve 23:35 hod.
Cena: zdarma (placeno v rámci KMD)
Doprovod: Luboš Vayhel
 

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet