Chcete navštívit Fantoma opery?

Kolega Luboš Vayhel, který na naší škole učí už několik let český jazyk a hudební výchovu, pracuje zároveň jako inspicient. O tom jsme na našich stránkách už psali… Vloni jsme využili jeho kontaktů a nabídli k prodeji vstupenky na muzikál Ples upírů. Akce měla velký úspěch, a proto kolega i letos zajistil větší množství vstupenek pro naše žáky a jejich rodiče, tentokrát na muzikál Fantom opery.

Představení se hraje v divadle GoJa Music Hall v neděli 5. května 2019 od 14:00 hod. Zvýhodněná cena za jednu vstupenku je 350 Kč. Zájemci o vstupenky se mohou obracet přímo na kolegu (vayhel@zslipence.cz). Poté, co kolega zájem zaeviduje, bude potřeba uhradit příslušnou částku v kanceláři hospodářky školy. Počet vstupenek je omezen, v případě jeho vyčerpání budete informování a budete evidováni jako náhradníci.

Upozorňujeme, že se nejedná o klasickou školní akci, tzn. děti se účastní v doprovodu rodičů (nebude-li předem dohodnuto jinak). Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný zážitek :)

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet