KMD - Romeo a Julie

Ve středu 30. ledna navštíví členové Klubu mladých diváků představení Williama Shakespeara Romeo a Julie v Divadle na Vinohradech.

Proslulá Shakespearova tragédie o dvou mladičkých veronských milencích, kteří se za svou velkou lásku byli se vší bezbrannou zranitelností ochotni postavit předsudkům, rodové zášti, intrikám, posměchu a nenávisti.
Jedná se o návrat k původní podobě dramatu, tak jak ho napsal dodnes nejhranější evropský autor před čtyřmi sty dvaceti lety – a v současném pře­kladu Jiřího Joska zazní bez dekorativních modernizací silný příběh v jeho základní jevištní účinnosti.

Hrají: Sabina Rojková, Marek Lambora, Tomáš Töpfer, Matyáš Řezníček, Daniel Bambas, Otakar Brousek ml., Eva Režnarová, Václav Jílek, Svatopluk Skopal, Antonie Talacková, Marek Holý, Tereza Bebarová, Jiří Maryško, Igor Bareš, Tomáš Dastlík, David Steigerwald

Autor: William Shakespeare
Režie: Juraj Deák
Dramaturgie: Petr Hruška
Hudba: Ondřej Brousek

Kdy: středa 30. 1. 2019 od 19:00 hodin
Kde: Divadlo na Vinohradech, nám. Míru 7, Praha 2
Délka představení: 2:50 hod.
Začátek akce: odjezd MHD od školy v 17:41 hod. (sraz v 17:30 hod. před školou)
Konec akce: návrat ke škole ve 22:55 hod.
Cena: zdarma (placeno v rámci KMD)
Doprovod: Luboš Vayhel
 

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet