Pojďte s námi na Čarodějku!

Letos už potřetí máme možnost získat za výhodnou cenu vstupenky na muzikál do divadla Goja Music Hall, ve kterém Dr. František Janeček uvádí světoznámé muzikály. Navštívili jsme už Ples upírů, Fantoma opery a letos nám kolega Vayhel, který v divadle pracuje jako inspicient, zajistil vstupenky na muzikál Čarodějka.

Představení se bude konat  v neděli 3. listopadu od 14 hodin. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 499-799 Kč, pro nás budou za zvýhodněnou cenu 350 Kč.

A v jakém režimu návštěva muzikálu proběhne? Představení se mohou účastnit žáci naší školy v doprovodu několika pedagogů, je ale možné prostřednictvím školy zakoupit vstupenky a představení se zúčastnit nezávisle na škole, tedy třeba s celou rodinou či známými. Prosíme všechny zájemce, aby si vstupenky rezervovali prostřednictvím e-mailu vayhel@zslipence.cz nejpozději do konce 15. října. **Do konce října zaplatí zájemci v recepci hotově 350 Kč za každou vstupenku**, navíc ještě vyplní přihlášku v případě, že dítě půjde na muzikál bez doprovodu rodičů, tedy pod dohledem pedagogů.

A pak se už jen můžete těšit na muzikálové představení, které z mého pohledu bylo z výše uvedených to nejhezčí :)

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.