Kupte si obrázek pro radost

Stěny chodeb v naší škole zdobí zapaspartované obrázky. Jsou to práce našich žáků, z nichž někteří už jsou na střední škole, někteří dokonce na vysoké škole, nebo v pracovním procesu. Každý rok vznikají nové a nové obrázky, které pasparta povýší na malé umělecké dílko. Všechny už se nám na zdi chodeb nevejdou, proto je posíláme „do světa“…

Téměř tři desítky obrázků určených k prodeji si můžete prohlédnout během Dne otevřených dveří v neděli 17. listopadu. Většina z nich je určena k přímému prodeji, tři jsou připraveny na improvizovanou dražbu, kterou chceme zorganizovat během Adventních dílen, které proběhnou 27. listopadu. Obrázky jsou očíslovány a jejich názvy a rozměry i se jménem autora jsou uvedeny v tabulce. Ceny obrázků jsou 200, 300, nebo 400 Kč a z větší části pokrývají pořizovací náklady. Vyvolávací cena obrázků určených pro dražbu je 500 Kč.

Třeba mezi návštěvníky Dne otevřených dveří a Adventních dílen budou i někteří z autorů vystavovaných obrázků a svůj obrázek si na památku koupí. Nebo bude mezi návštěvníky někdo, komu některý z obrázků padne do oka a bude si chtít udělat radost. Anebo se třeba najde někdo, kdo zakoupení či vydražení obrázku vezme jako příležitost pomoci škole získat finanční prostředky, které budou použity opět na rozvoj kreativity dětí nebo na nákup materiálu pro práci v dílnách.

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří. Přijďte si prohlédnout náš nový pavilon, fotky a videa z průběhu stavby pavilonu i výstavu k 30. výročí Sametové revoluce. Připravili jsme pestrou vzpomínku na dobu minulou. Pro starší generaci příležitost k vzpomínání, pro mladší generaci je připraven znalostní kvíz, který navrhla jedna maminka našeho žáka. Nás pobavil, snad pobaví i Vás :)