Jak pokračuje projekt "Abeceda peněz"?

Čtvrťáci se letos zapojili do zážitkového programu Abeceda peněz, kdy děti nahlédnou do světa podnikání a naučí se přemýšlet o tom, jak a za co se dají peníze utratit, jak si je mohou ušetřit a jak třeba i vydělat, taky to, že si peníze mohou půjčit, ale vždy je musí vrátit. Celá akce začala návštěvou zbraslavské pobočky České spořitelny, kde se děti mohly seznámit s prostředím banky a poznat ji i z druhé strany, kam obvykle není veřejnost zvána. Děti pak obdržely od České spořitelny počáteční kapitál, který použijí k realizaci svých nápadů. Celá akce bude končit jarmarkem, na kterém budou děti prodávat své výrobky. Zveme Vás tedy ve čtvrtek 28.11. v odpoledních hodinách na Zbraslavské náměstí, kde se s námi můžete potkat, podpořit nás a popovídat si s námi.


Martina Adamová, třídní učitelka 4. A a Lenka Řezníčková, třídní učitelka 4. B

Sdílet