Ježíškova vnoučata ze 7. B

Letos na podzim jsem seznámil svou třídu s projektem Ježíškova vnoučata, do kterého jsem se už sám za sebe zapojil loni. Děti byly velmi nadšené a povedlo se nám vybrat dárek v pro nás odpovídající cenové hladině a dokonce s možností osobního předání v Praze. Po několika mailech jsme domluvili termín a vyrazili.

Pokračuje Anna Kubíčková:

Ježíškova vnoučata je krásný projekt, jehož účelem je potěšit nějakého staršího člověka dárkem, který si přeje. My, třída 7. B, jsme se rozhodli darovat dárek panu Jaromírovi z Domova pro seniory v Krči. Přál si  kapesní rádio, a tak jsme se na něj celá třída složili. Za panem Jaromírem jsme jeli v pátek 6. prosince. Byl moc milý a vtipný. Dokonce se i v 93 letech pořád učí španělštinu a angličtinu, a tak nám říkal nějaké fráze. Také jsme si zazpívali koledu a předali námi vyrobená vánoční přání i pro další obyvatele tohoto domova. Pan Jaromír vypadal, že má z naší návštěvy upřímnou radost. Pro mě to byl skvělý zážitek a myslím, že alespoň pro některé mé spolužáky také. Dohodli jsme se, že si to příští rok zopakujeme.

Luboš Vayhel, třídní učitel 7. B

Sdílet