Jak na koronavirus?

Společností se šíří panika. Nedokáži poradit, jak zastavit pandemii, ale z duše mi mluví autorka článku, který přikládám v naději, že bude pohlazením i pro někoho dalšího.

Ničemu nepomůžeme, když se budeme strachovat, co přijde... Nikomu nepomůžeme, když budeme nadávat na vládu, jestli přijatá opatření jsou moc přísná nebo naopak příliš mírná. Nezměníme, co se už děje, ale můžeme se na to podívat z jiného úhlu. Každá mince má totiž dvě strany. O té první, tragické, slýcháme a čteme všude a pořád dokola. Podívejme se na druhou stranu stejné mince. O ní je článek, který přikládám... 

https://novinyanovinky.cz/clanek/pozitiva-koronaviru/

Většina nemocí má původ ve stresu. Přeji Vám, abyste se dokázali nestresovat. Abyste si uměli najít spoustu důvodů se smát i v této těžké době. Protože smích léčí. A vedle dobré hygieny je to nejlepší prevence, aby nás jakýkoliv virus nedostal :) 

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet