Gratulujeme k vítězství v soutěži

Slohové práce jsou součástí výuky českého jazyka. Literární soutěže pak bývají (alespoň pro některé žáky) občas příjemným zpestřením. Jen málokomu se však podaří uspět v konkurenci desítek či stovek prací žáků z jiných škol. Kateřina Mašková, žákyně deváté třídy naší školy, se v konkurenci prací žáků z dalších škol neztratila. Její slohová práce na téma Klíč ke štěstí zaujala nejen paní učitelku Filipovou, která její práci do soutěže zaslala, ale také porotu. Ta její práci ohodnotila jako nejlepší a Kateřina se tak stala vítězkou 3. ročníku literární soutěže pro děti, mládež a studenty, která se koná pod záštitou Ludmily Štvánové, radní Magistrátu hl. města Prahy.

Gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů, a to nejen literárních…

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet