Naše žákyně uspěla v dějepisné soutěži

V pondělí 27. ledna se Tereza Čechová, žákyně osmé třídy naší školy, zúčastnila obvodního kola olympiády v dějepise. V konkurenci dvaceti žáků ze základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií Prahy 5 obsadila skvělé 3. místo, když porazila i několik žáků z gymnázií. Svým výborným výkonem si vybojovala postup do krajského kola, které by se mělo uskutečnit přibližně za dva měsíce.
Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole!

Doplněno dne 14. 2. 2014:
Několik dní po ukončení obvodního kola jsme od pořadatele obdrželi informaci o změně postupového klíče. Postup do krajského kola nebyl nakonec umožněn všem úspěšným řešitelům, jak bylo původně avizováno, ale byl omezen vyšším počtem bodů, než získala Tereza. Ta tímto rozhodnutím přišla o možnost bojovat o úspěch i v dalším kole. Nesouhlasíme se změnou pravidel v průběhu soutěže, ale to je bohužel to jediné, co s tím můžeme dělat.

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet