KMD - Vánoční koleda

V úterý 1. prosince navštíví členové Klubu mladých diváků první představení od Charlese Dickense Vánoční koleda v Divadle D 21. Po představení bude následovat workshop k představení.

Vánoční příběh o tom, jak se duše zbavuje pout. Místy až hororový příběh, který navrací Vánocům jejich původní smysl, je oslavou velkorysosti, soucitu a dobré vůle. Během Štědrého večera navštíví hlavního hrdinu – obchodníka Ebenezera Vydřigroše – tři duchové, aby ho provedli strašidelnou krajinou jeho vlastního života. Starý lakomec a necita, který je zatvrzelým odpůrcem svátečního veselí, putuje svou minulostí, současností a budoucností, aby nakonec svým blízkým a podřízeným vlastnoručně upekl krocana! Ať žijí, žijí, žijí Vánoce!

Premiéru u nás mělo představení 6. listopadu letošního roku. Po skončení představení budou děti rozděleny do skupin a budou moci klást otázky hercům, se kterými si společně vyzkouší různé divadelní dovednosti. Cílem akce je ukázat dětem divadlo trochu jinak než jen z pohledu pasivního diváka.

Hrají: Lukáš Šolc, Hana Mathauserová, Petr Pochop, Stela Chmelová, Michal Dudek
Režie: Věra Herajtová

Kdy: úterý 1. 12. 2015 od 15:00 hodin
Kde: D 21, Záhřebská 21, 120 00 Praha 2
Délka představení + workshopu: 2:30 hod.
Začátek akce: odjezd MHD od školy v 13:41 hod.
Konec akce: návrat ke škole mezi 18:30–18:45 hod.
Cena: zdarma (placeno v rámci KMD)
Doprovod: Jana Ullspergerová
 

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet