KMD - Evžen Oněgin

Ve středu 25. ledna navštíví členové Klubu mladých diváků představení Alexandra Sergejeviče Puškina Evžen Oněgin v Divadle ABC. Jde o slavný milostný příběh nenaplněné lásky, hledání smyslu a životního cíle.

Jevištní adaptace stěžejního díla ruského romantismu. Slavný milostný příběh nenaplněné lásky petrohradského šviháka a venkovské dívky je básnickou sondou do lidské duše a zabývá se hledáním smyslu a životního cíle. Z ruchu Petrohradu uniká Oněgin před intrikami a společenskou přetvářkou na venkov, kde chce najít novou životní inspirací. Jako většina městských lidí je však nemile překvapen. Stěží na vesnici nachází jediného přítele, mladého básníka, a díky němu jedinou společnost, která se nabízí v domě Lariných. Oněgin však i sem vnese lehkomyslné manýry zlaté mládeže, proti nimž je venkovská společnost pramálo imunní, a vše se tak vyhrotí v katastrofu…

Hrají: Jiří Hána, Petra Tenorová, Aleš Bílík, Henrieta Hornáčková, Hana Doulová, Vilém Udatný, Jaroslav Vlach, Milan Kačmarčík, Jitka Smutná, Jiří Schwarz, Lucie Domesová, Stanislava Jachnická, Hanuš Bor, Michael Vykus, Diana Šoltýsová
Režie: Pavel Khek

Kdy: středa 25. 1. 2017 od 15:00 hodin
Kde: Divadlo ABC, Vodičkova 28, Praha 1
Délka představení: 2:30 hod.
Začátek akce: odjezd MHD od školy ve 13:55 hod.
Konec akce: návrat ke škole v 18:31 hod.
Cena: zdarma (placeno v rámci KMD)
Doprovod: Luboš Vayhel

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet