KMD - Muž se železnou maskou

Ve čtvrtek 26. dubna navštíví členové Klubu mladých diváků představení Muž se železnou maskou v Divadle Broadway.

Dobrodružný muzikál s oblíbenými románovými postavami mušketýrů. Francouzský královský dvůr za vlády krále Ludvíka XIV. hýří rozmařilostí, ale lid je nespokojen a hladoví. Ludvík je arogantní král, kterého zajímají především krásné ženy a život v přepychu. V Bastile je navíc uvězněn v železné masce bratr krále, dvojče Filip. Mušketýr Athos žije na svém venkovském sídle s jediným synem Raulem. Když Ludvík pošle Raula na jistou smrt jen proto, aby měl volnou cestu ke krásné Louise, rozhodne se Athos s pomocí svých přátel vyměnit krále za vězněného Filipa. Pouze D´Artagnan se odmítá spiknutí zúčastnit, protože jako kapitán královských mušketýrů přísahal králi věrnost…

Hrají: Josef Vojtek/Josef Štágr, Petr Kolář/Bohouš Josef, Václav Svoboda/Václav Vydra, Daniel Hůlka/Oldřich Kříž, Jan Kopečný/David Gránský/Vojtěch Drahokoupil, Marian Vojtko/Tomáš Trapl/Martin Šemík, Alžbeta Bartošová/Michaela Gemrotová, Peter Pecha/Josef Vágner/Vojtěch Drahokoupil, Helena Vondráčková/Radka Fišarová/Iva Marešová, Pavlína Ďuriačová/Leona Černá, Josef Laufer/Michal Kavalčík, Patricie Fuxová/Berenika Suchánková/Fran­tiška Stropnická, Anežka Lišková/Ines Ben Ahmed/Kateřina Ujfaluši…

Režie a choreografie: Libor Vaculík
Libreto: Libor Vaculík, Michal Suchánek, Richard Genzer
Hudba: Michal David, Bryan Adams
Texty písní: Lou Fanánek Hagen

Kdy: čtvrtek 26. 4. 2018 od 18:00 hodin
Kde: Divadlo Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1
Délka představení: 3:00 hod.
Začátek akce: odjezd MHD od školy ve 16:56 hod.
Konec akce: návrat ke škole v 21:56 nebo 22:26 hod.
Cena: zdarma (placeno v rámci KMD)
Doprovod: Luboš Vayhel

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet