Jeli jsme třikrát za Chaplinem :)

Nejeli jsme na filmovou komedii, i když jsme se taky zasmáli (někdy sami sobě). Základní škola na Chaplinově náměstí hostila v minulých týdnech různé turnaje, kterých se ti odvážnější mohli účastnit. Mezi ně patřili i žáci naší školy.
Zástupci chlapců ze 4. a 5. tříd se utkali v boji o pohár ve vybíjené. Odvezli si diplom za 8. místo (z deseti zúčastněných družstev), zkušenost a porovnání s vrstevníky, radost z pohybu a snad i motivaci, co jak kde zlepšit a vypilovat.
Obdobně na tom byly i dívky, které skončily na 9. místě. Holky trochu smutnily, neb byly poslední. Všechno cenné stejně jako kluci ale získaly.
Pro mě byla radost pozorovat týmového ducha a vzájemnou podporu. Všichni hráli fair play.

Lipence však hodně zabodovaly v obvodním kole matematické olympiády. Anička Kubíčková se umístila na úžasném 2. místě, a i její spolužáci obsadili pozice úspěšných řešitelů. Všem gratulujeme a Aničce obzvlášť :)

Eliška Swiacká, asistentka pedagoga

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet