Chcete navštívit muzikál Čarodějka?

Kolega Luboš Vayhel, který na naší škole učí už řadu let český jazyk, dějepis a hudební výchovu, pracuje zároveň jako inspicient. O tom jsme na našich stránkách už psali… Už dvakrát jsme díky jeho kontaktům mohli žákům a rodičům nabídnou výhodné vstupenky, jednou na Ples upírů, podruhé na Fantoma opery. Obě akce měly velký úspěch, a proto jsme moc rádi, že i v této pro "kumštýře" složité době můžeme nabídnout zvýhodněné vstupenky znovu. Díky kolegovi a vstřícnosti produkčních máte letos možnost vypravit se na muzikál Čarodějka

Představení se hraje v divadle GoJa Music Hall v sobotu 2. října 2021 od 14:00 hod. Zvýhodněná cena za jednu vstupenku je 350 Kč (původní cena vstupného je 499-799 Kč). Zájemci o vstupenky se mohou obracet přímo na kolegu, a to prostřednictvím Edookitu nebo mailové schránky (vayhel.lubos@zslipence.cz).

Vstupenky Vám budou rezervovány po dobu tří dnů, do té doby je potřeba uhradit příslušnou částku na recepci školy, jinak rezervace propadne. Počet vstupenek je omezen, v případě jeho vyčerpání budete informováni a budete evidováni jako náhradníci.

Upozorňujeme, že se nejedná o klasickou školní akci, tzn. děti se účastní v doprovodu rodičů (nebude-li předem dohodnuto jinak). Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný zážitek :)

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Sdílet