Můžeme pomoci otestovat dotazník

Národní ústav duševního zdraví v Klecanech, resp. pracovní skupina pro výzkum duševního zdraví dětí a adolescentů vyvinula školní program Všech pět pohromadě, který pomáhá zlepšit znalosti a dovednosti dětí v oblasti duševního zdraví. V rámci tohoto programu vzniká mj. dotazník, který má posoudit úroveň duševní gramotnosti žáků ve věku 10-14 let. O této aktivitě naši školu informovala naše spádová Pedagogicko-psychologická poradna v Praze 5 a zprostředkovala nám tak nabídku spoluúčasti s vývojem tohoto dotazníku.

Pokud máte zájem, aby se Vaše dítě zúčastnilo testování dotazníku, je potřeba vyplnit formulář Souhlas rodičů, který je přiložen ke článku (v případě, že nemáte možnost tisku, může si Vaše dítě souhlas vyzvednout na recepci školy). Vyplněný Souhlas je pak potřeba odevzdat na recepci školy nejpozději do 13. září. V následujícím týdnu by pak proběhlo ve škole testování dotazníku. Jeho vyplnění proběhne v rámci vyučování a zabere zhruba 30 minut.

V případě zájmu o více podrobností o projektu můžete kontaktovat jeho koordinátorku Magdalenu Lukasovou, magdalena.lukasova@nudz.cz.

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Sdílet