Školní trička a mikiny

Už řadu let se snažíme vylepšovat nejen podmínky pro vzdělávání, ale i prostředí, ve kterém naši žáci tráví spoustu času. Přáli bychom si, aby se jim ve škole líbilo a na svou školu byli hrdí. Na konci školního roku 2016-2017 jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že bychom tuto naši snahu mohli podpořit pořízením školního oblečení. Díky společnosti School United jsme získali tři grafické návrhy školního trendy loga. To "nej" vybírali sami žáci a učitelé. Hlasování bylo těsné a jen o dva hlasy vyhrál návrh, který už několik let používáme... Máme radost, že naši žáci hrdě nosí logo školy na svém oblečení, a to i někteří, kteří školu opustili ještě pár let před tím, než jsme logo školy vybírali :)

Na začátku každého roku děláme objednávku triček a mikin, aby si mohli své kousky pořídit prvňáčci i noví žáci, případně ti, kteří ze svých kousků už vyrostli. I letos si můžete koupit, co se Vám bude líbit. Od loňského roku využíváme prostředí e-shopu (odkaz zde...) a mírně jsme rozšířili sortiment. Kromě triček a mikin "klokanek" s kapucí, obojí v pěti základních barvách (šedé, žluté, červené, zelené a modré), si nyní můžete objednat i mikinu na zip v dětském, dámském i pánském provedení, a také kšiltovku a batoh. Ceny jsou oproti minulým rokům bohužel vyšší, což je zřejmě důsledek navyšování cen po covidu, které pozorujeme i v jiných oborech. Nepodařilo se nám s firmou dohodnout zachování původních cen, nebo alespoň snížení navýšení, a tak za "příslušnost" ke škole budeme muset letos zaplatit o něco více. E-shop bude v provozu do 20. září.

Poprvé připravujeme burzu použitého oblečení, aby se "zrecyklovaly" a daly znovu do oběhu kousky, ze kterých jejich majitelé už vyrostli. Vyprané a vyžehlené oblečky s logem naší školy můžete přinést nebo po svém dítěti poslat do školy. Vybírány budou na recepci. Přiložte lísteček s Vaším jménem a částku, kterou byste za tričko nebo mikinu rádi získali. Věci odevzdané na recepci do středy 8. září (případně ještě ve čtvrtek ráno) připravíme k prodeji, který bude zahájen před třídními schůzkami, tzn. ve čtvrtek 9. 9. od 16:00 hod. Peníze za prodané kusy budou k vyzvednutí na recepci.

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Sdílet