Zdarma na Evropskou ligu?

Ano, máme tu možnost. Pokud jste fotbalovými fanoušky, možná víte, že letenský klub byl za nevhodné chování svých fanoušků v předchozích zápasech Evropské ligy potrestán uzavřením stadionu pro diváky na následující utkání. Zákaz se však vztahuje pouze na dospělé osoby, nikoliv na organizované skupiny dětí. Dostali jsme nabídku zúčastnit se ve čtvrtek 30. 9. 2021 od 18:45 zápasu AC SPARTA PRAHA  proti týmu RANGERS FC ze Skotska, a tuto nabídku našim žákům rádi zprostředkujeme. Podmínkou pro vstup na utkání je pouze potvrzení o negativním testu na covid, (případně o 180denní lhůtě po prodělání Covidu či certifikát o očkování). Přihlášené žáky můžeme před odjezdem otestovat antigenním testem ve škole a o výsledku vystavíme potvrzení.

Po celou dobu výjezdu budou děti pod pedagogickým dohledem. Na akci se pojede MHD, předpokládaný odjezd bude kolem 17:30 od školy, návrat pak cca v době 22:00 - 22:30 hod. tamtéž. V případě zájmu či dotazů mne prosím kontaktujte (gregar.jan@zslipence.cz), a to nejpozději do 21. 9. 2021. 

Podrobnější informace o organizaci výjezdu budou přihlášeným zaslány Edookitem přibližně tři dny před samotným utkáním. 

Jan Gregar, vyučující TV

Sdílet