Poslali jsme peníze na boj proti rakovině

Kytičkový den patří ke květnu. Do této charitativní akce, kterou pořádá Liga proti rakovině s cílem vybrat peníze na boj proti nádorovým onemocněním, se zapojujeme pravidelně. Letošní sbírka byla zaměřena na onkologická onemocnění ledvin, prostaty a močového měchýře, ale z tradičního jarního termínu byla přesunuta na netradiční září. Netradičně jsme ji pojali i my. Kytičky jsme nabízeli ke koupi jen na recepci, naše žáky do ulic pošleme zase až na jaře, v tradičním termínu. Je tedy pochopitelné, že zisk byl menší než v předchozích letech, kdy hlídky tvořené našimi žáky procházeli ulicemi obce, takže se kytičky dostali blíž k lidem. I přesto, že jsme nešli lidem naproti, podařilo se prodat 255 kvítků měsíčku lékařského, který je symbolem této sbírky, a na podporu léčby rakoviny jsme před pár dny odeslali 5 975 Kč. Děkujeme všem, kteří přispěli a doufáme, že nikdo z nás nebude léčbu z této sbírky potřebovat. 

 

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet