Konečně jsme si opět mohli trhnout nohou :)

V pondělí 11. října jsme opět po delší přestávce vyjeli do lipeneckých ulic na koloběžkách. Byli jsme rádi, že s loňskou nucenou přestávkou můžeme popáté zopakovat další naši akci, ze které se už stala příjemná tradice.

Dopoledne jsme udělali okruh z konečné okolo zadních ulic a Roklemi dolů. Počasí nám přálo, dokonce svítilo sluníčko. Při projížďce na nás dohlížela Městská policie.

Večer už to vypadlo s počasím hůře, ale nakonec nám také vlastně přálo, protože alespoň v době jízdy nepršelo. Večer se nás sešlo u hasičského hřiště cca 140 účastníků. Z dobrovolného vstupného se vybralo na účet ŠKRPÁLU 1 060 Kč. V čele "koloběžkářské" kolony jelo hasičské auto, které korigovalo směr a tempo jízdy. Hlavním spoluorganizátorem, který nám s Koloběžením každoročně pomáhá, byl spolek rodičů ŠKRPÁL, který zajistil z důvodu bezpečnosti na všech křižovatkách hlídky. Dalším důležitým pomocníkem byla lipenecká sportovní firma LERKO, která nám také každý rok zapůjčuje koloběžky. Dále jsme měli k dispozici policejní auto a sanitku, kterou jsme naštěstí nepotřebovali využít.

Myslím, že se letošní ročník, s ohledem na počasí i koronavirovou situaci, povedl a těšíme se na příští rok :)

Petra Zímová, zástupkyně ředitelky

Sdílet