Ježíškova vnoučata ze 6.B

 Zítra to bude měsíc od Štědrého večera. Už podruhé se naši žáci pod vedením svého třídního učitele Luboše Vayhela zapojili do charitativní akce Ježíškova vnoučata. Před pár dny jsme dostali fotografie, proto si tuto akci můžeme nyní připomenout nejen textem, který dal dohromady pan učitel, ale i obrázky dárečku, který naši žáci společně pořídili a poslali do jednoho domova důchodců....

Luboš Vayhel, třídní učitel v 6. B, o této akci napsal:

Již v posledním „předcovidovém“ roce 2019 jsem se se svou tehdejší třídou zapojil do velmi milé akce Ježíškova vnoučata. Letos jsem tuto možnost nabídl své současné třídě 6.B. Vybrali jsme společně dárek pro pana Jaroslava z domova seniorů v Rožďalovicích, který si přál nástěnné nalepovací hodiny. Děti navíc samy vyrobily několik desítek přáníček, která jsme poslali v balíčku s hodinami. Náš balíček dorazil ještě před svátky a sociální pracovnice nám poslala fotky seniorů, kde má každý z nich jedno z našich přáníček. Hodiny se budou instalovat až v lednu, v domově se chystají nejdříve vymalovat. Jsem moc rád, že se akce opět povedla a doufám, že se spolu se třídou zúčastníme i v dalším roce

Jsme moc rádi, že se děti do této akce zapojily a snaží se pomoci někomu, kdo nemůže stáří strávit obklopen svou rodinou...

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Sdílet