Čarodějnický den v 1. B

V pátek 29. dubna se dětem z 1. B třída proměnila. Byla jinak uspořádána než v jiné dny. Tedy do půlkruhu. Navíc děti přišly oblečené jako čarodějnice a čarodějové. Čarodějnické namaskování nechybělo ani u paní učitelky a paní asistentky. I učení bylo trochu jiné. Kromě normálního učení na děti čekaly také čarodějnické úkoly, např. čtení zaklínadel, vymýšlení zaklínadla (děti losovaly slabiky, ze kterých pak tvořily řadu a následně vznikalo zaklínadlo). Během přestávky se měly jedno zaklínadlo naučit a pomocí kouzelnické hůlky čarovat. Všichni to zvládli na jedničku :)

V průběhu dne si děti také trochu zacvičily, když nejprve přeskakovaly a pak podlézaly koště. Po celý den děti za splněné úkoly sbíraly jednotlivé dílky skládačky, ze kterých jim potom vyšla čarodějnice.

Jak moc to dětem slušelo si můžete prohlédnou ve fotogalerii. Celý den jsme si po čarodějnicku společně užili :)

Petra Illichová, třídní učitelka 1. B

Sdílet