Čtvrťáci vyrazili do Techmanie a Mirakula

Máme tu září, s ním i začátek školy. Pro třídy 4.A a 4.B však začátek roku neznamenal jen návrat do školních lavic, ale také výlety se spolužáky. V úterý 6. září čtvrťáci vyrazili do zábavního parku Mirakulum. Děti si tak vyzkoušely velké množství atrakcí a upevnily vztahy se svými spolužáky. S čelovkou na hlavě brázdili podzemní chodby parku, skákali na trampolínách nebo prozkoumávali hrad plný prolézaček a rébusů. 

Ve čtvrtek 8. září pak vyrazili za vědomostmi do plzeňské Techmanie. Čtvrťáci si vyzkoušeli stovky interaktivních exponátů díky kterým zjistili, jak zábavná věda umí být. Nejvíce se dětem líbila expozice o filmovém průmyslu, kde měly možnost nahlédnout pod pokličku tvorby filmů a některé filmové efekty si vyzkoušet. Oblíbená byla i expozice Člověk a zvíře, kde exponáty srovnávaly výkony dětí se zástupci zvířecí říše.

 Jitka Schmiegerová a Martina Adamová, třídní učitelky 4.A a 4.B

Sdílet