Pracovní příležitosti

Snažíme se vytvořit kvalitní a stabilní tým pedagogů. Ten, který funguje v naší škole v letošním roce, považuji za skvělý, a přála bych si, aby zůstal beze změny. Nestane se. Už nyní víme, že nás čekají další personální změny. Jedna z nich nastala už v pololetí, když paní učitelka odešla na mateřskou dovolenou. Další změny nastanou od nového školního roku. 

Jedna kolegyně odchází (zřejmě úplně ze školství), aby se mohla věnovat více své rodině. Pro někoho možná nepochopitelné, protože učitelství je spoustou lidí považováno za časově nenáročné. Většina pedagogů se ale „nevejde“ do osmihodinové pracovní doby a dělají přípravy i po večerech, přičemž na rodinu jim zbývá méně času, než by si přáli… Druhá kolegyně bude následovat svého partnera (budoucího manžela), který dostal práci v zahraničí. A další kolega se stěhuje, protože s manželkou plánují založit rodinu a pořídili si bydlení mimo Prahu.

Je nám to moc líto, ale takový je život... Hledáme tedy nové kolegy, kteří budou kvalitní náhradou za ty, kteří nás budou opouštět.

Kromě změn v pedagogickém sboru bychom rádi posílili pozice provozních zaměstnanců.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vstřícné vedení a skvělý kolektiv. Zní to jako fráze? Tak přijďte a „nasajte“ atmosféru školy, ptejte se těch, kteří jsou zde řadu let, ale třeba i těch, kteří odcházejí…

Co očekáváme? Milé a přátelské kolegy, kteří budou svou práci dělat s láskou a v souladu s naší filosofií. Těžko se to popisuje, více se pozná při osobní návštěvě. Nabízíme nezávaznou schůzku, na které si popovídáme o našich vzájemných potřebách, očekáváních a možnostech.

Hledáme: 

Máte-li zájem dozvědět se o nabízených pozicích více, napište na adresu krutova.jitka@ zslipence.cz, podrobnosti doplníme nebo je můžeme probrat na nezávazné osobní schůzce. 

 

Jitka Krůtová

Sdílet