Pracovní příležitosti

Snažíme se vytvořit kvalitní a stabilní tým pedagogů. Ten, který funguje v naší škole v letošním roce, považuji za skvělý a přála bych si, aby zůstal beze změny. Nestane se. Už nyní víme, že nás čekají další personální změny. Jedna z nich nastane už v průběhu tohoto školního roku, další dvě od nového školního roku. Je nám to moc líto, ale takový je život...

Hledáme nové kolegy, kteří budou kvalitní náhradou za ty, kteří nás budou opouštět. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vstřícné vedení a skvělý kolektiv. A co očekáváme? Milé a přátelské kolegy, kteří budou svou práci dělat s láskou a v souladu s naší filosofií. Těžko se to popisuje, více se pozná při osobní návštěvě. Nabízíme nezávaznou schůzku, na které si popovídáme o našich vzájemných potřebách, očekáváních a možnostech. Hledáme: 

Zájemce o více informací prosíme o zaslání životopisu na adresu krutova.jitka@zslipence.cz. Více o nabízených pozicích, rozsahu úvazku, termínu nástupu i dalších okolnostech, které zde nejsou uvedeny, sdělíme písemně nebo můžeme probrat na nezávazné osobní schůzce. 

Jitka Krůtová, ředitelka školy

Sdílet