Družina se šla projít do Černošic

Ve čtvrtek 24. listopadu jsme se s družinou vydali na výlet do Černošic. Ze začátku nám počasí moc nepřálo, kousek cesty nám pršelo. Děti si oblékly pláštěnky, a tak jsme mohli pokračovat dál. V plánu jsme měli vyšlápnout na vyhlídku nad Černošice, ale času bylo málo, proto jsme vyhlídku odložili na příště.

Zastávku jsme si udělali za černošickou lávkou, kde se děti nasvačily a po svačince jsme pozorovali život na řece Berounce. Moc štěstí jsme neměli. Na vodě plavali jen kachny a kačeři. Říkali jsme si, jaké jsou mezi nimi rozdíly. Ve třídě si pak ukážeme na obrázcích další druhy ptáků, které v této oblasti žijí.

Další zastávka byla v cukrárně. Na tu se děti těšily nejvíce. Každý si tam vybral něco dobrého. Zpáteční cesta nám rychle utekla. Děti se těšily na rodiče, aby jim mohly vyprávět své zážitky.

Dagmar Sakařová, vychovatelka

 

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet