Družina na návštěvě u sousedů v Radotíně

Na pěší výlet do Radotína jsme se s dětmi vydali za celkem slunečného, i když větrného počasí. Teplo bylo na výlet tak akorát a tak se nám pěkně šlo. Cestou jsme si povídali, rozhlíželi se po okolí, zahlédli jsme i pár zvířat a občas jsme přeskočili nějakou tu kaluž z předešlých deštivých dní.

Když jsme přešli lávku přes Berounku, navštívili jsme nedaleké občerstvení, abychom se trošku posilnili a po té vyzkoušeli místní dětské hřiště. Po odpočinku jsme se vydali do Říčních lázní, kde jsme také museli v dalším občerstvení ochutnat nějakou tu dobrotu, a i tady jsme se vrhli na prolézačky, houpačky a skluzavky.

Jelikož už byl ale čas na návrat, řádně vydovádění jsme vyrazili zpět do Lipenců. Ke škole jsme přišli lehce unaveni, ale spokojeni.
 
Renáta Šafářová, vychovatelka

Sdílet