Branný "závod"

V úterý 1. června dostanou děti dárek k Mezinárodnímu dni dětí. V rámci výuky budou absolvovat branný "závod", který ale nebude tentokrát na čas. 1.-4. třídy půjdou každá třída zvlášť se svou třídní učitelkou a z žáků 5.-9. tříd  vytvoříme smíšená družstva napříč ročníky. Místo sezení v lavicích stráví celé dopoledne pohybem na čerstvém vzduchu a navíc budou mít možnost sblížit se s žáky z ostatních tříd ...

Organizace akce:

Družstva budou absolvovat trať, která bude vymezena od hájovny směrem na Cukrák. Úkoly jsou připraveny tak, aby měli možnost se prosadit i ti nejmladší. S každým družstvem půjde pedagogický doprovod.

Pro účastníky "závodu" bude ve čtvrtek 3. 6. připraveno vyhodnocení s překvapením na hasičském hřišti, nebo ve školní tělocvičně (podle počasí).

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře