Organizace posledních dní

Poslední červnové dny letošního školního roku budou probíhat v tomto režimu:

Od čtvrtka 24. 6. se budou postupně vybírat učebnice. Prosíme, aby si žáci zkontrolovali jejich stav, v případě potřeby vygumovali a zalepili. Pokud bude učebnice výrazně poškozena, žák pořídí novou. V případě zájmu o zakoupení učebnice školou, rodiče zašlou mail na hospodarka@zslipence.cz) a částka bude odečtena ze záloh. Poškozenou učebnici dostane žák "na památku".

Pondělí 28. 6. a úterý 29. 6.

Žáci mají po oba dny zkrácené vyučování – 4.-5. vyučovacích hodin. Kvůli plynulému provozu ve školní jídelně budou končit třídy na etapy:

V úterý 29. června od 17:00 hod. proběhne na starém hasičském hřišti tradiční rozloučení se školním rokem – viz kalendář.

Středa 30. 6.

Školní jídelna i školní družina ve středu 30. 6. nebudou v provozu. Obědy budou hromadně odhlášeny. V případě zájmu je možné si je přihlásit a vyzvednout v jednorázových obalech mezi 11:15 až 11:30 hod. u bočního vchodu do školní kuchyně (naproti zastávce MHD).

Zůstatky na účtech žáků budou automaticky převedeny na příští školní rok. V případě žáků, kteří ze školy odcházejí, můžeme převést zůstatek na účet sourozence nebo vrátit zpět na účet rodičů. Prosíme o informaci e-mailem (hospodarka@zslipence.cz), jaký způsob vyrovnání preferujete.

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře