Adventní dílny

Ve středu 30. listopadu se opět po dvouleté pauze konají adventní dílny. Navečer se některé učebny promění v pracovní dílny a jídelna v kavárnu. Bude jen na Vás, kde se zastavíte a strávíte chvilku klidu a pohody v dnešní uspěchané době...

V souvislosti s přípravou dílen bude provoz družiny ukončen v 16:00 hodin. Potřebujeme čas na přípravu dílen, které budou mít na starosti i paní vychovatelky. Prosíme rodiče dětí, které navštěvují školní družinu, aby si své děti vyzvedli nejpozději v 16 hod. Děkujeme za pochopení.

Dílny začnou v 17 hod. slavnostním zahájením ve školní jídelně a v 17:15 hod. bude následovat dražba obrázků. Kavárna bude otevřena již od 16:45 hod.

Dále dílny proběhnou v podobném režimu jako v minulých letech. V jednotlivých třídách budou nachystané různé tvořivé dílny pro děti i dospělé, v každé dílně bude kasička na finanční příspěvek, který pokrývá náklady na jeden výrobek. Podrobnější program obdrží návštěvníci při vstupu.

Více informací najdete na plakátku.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře