Organizace posledních dvou týdnů

V týdnu od 19. do 23. června organizuje většina třídních učitelů pro své třídy výlety. Pokud budou třídy ve škole, výuka se jim zkrátí takto:

V dalším týdnu bude organizace výuky takto:

V pondělí 26. a úterý 27. 6. bude výuka dle rozvrhu bez odpoledního vyučování.

Od středy 28. 6. budou žáci se svými třídními učiteli:

Prosíme, aby si žáci zkontrolovali jejich stav, v případě potřeby vygumovali a zalepili. Pokud bude učebnice výrazně poškozena, žák pořídí novou. V případě zájmu o zakoupení učebnice školou, rodiče zašlou email na hospodarka@zslipence.cz a částka bude odečtena ze záloh. Poškozenou učebnici dostane žák "na památku".

Ve čtvrtek 29. června od 17:00 hod. proběhne na starém hasičském hřišti tradiční rozloučení se školním rokem pro žáky 1. stupně – viz kalendář akcí.

Pátek 30. 6.

Školní družina bude v provozu do 12:00 hodin.

Školní jídelna nebude v provozu. Obědy budou hromadně odhlášeny. V případě zájmu je možné si je přihlásit a vyzvednout v jednorázových obalech mezi 11:15 až 11:30 hod. u bočního vchodu do školní kuchyně (naproti LipKAFE).

Zůstatky na účtech žáků budou automaticky převedeny na příští školní rok. V případě žáků, kteří ze školy odcházejí, můžeme převést zůstatek na účet sourozence nebo vrátit zpět na účet rodičů. Prosíme o informaci e-mailem (hospodarka@zslipence.cz), jaký způsob vyrovnání preferujete.

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře