Hravé lyžování (1.–2.tř.) – přihlašování

Nabízíme možnost přihlášení žáků z 1. a 2. tříd na kurz Hravého lyžování, během kterého se budou učit základy sjezdového lyžování. Školní výuka bude probíhat 1.-4. hodinu (pro nepřihlášené děti beze změn v rozvrhu), domácí úkoly v tomto týdnu v 1.-2. třídách nebudou zadávány.

Termín: bude upřesněn do konce října (většinou leden)

Místo: lyžařský areál Chotouň

Přihlášky: 

Cena:

Organizace týdne:

Poznámka:
Domácí úkoly v tomto týdnu nebudou vyučující v prvních a druhých třídách zadávat, proto si lyžaři budou moci nechávat aktovku s učením po celý týden ve škole. V pátek si aktovku vezmou s sebou do autobusu.
Po obědě, před odchodem k autobusu, se děti převléknou do lyžařského. Oblečení, ve kterém přišly do školy, si vezmou s sebou, stejně jako svačinu a klíče s ISIC kartou. Pití bude v Chotouni zajištěno.

V případě nevolnosti v autobuse dejte dětem igelitový sáček.

V pondělí je možnost uložit si na recepci lyže, přeskáče a přilbu (hůlky si děti neberou). V týdnu si budou děti lyžařské vybavení nechávat v Chotouni a zpět ho přivezou až v pátek.

Více informací o akci najdete také na plakátku.

Případné dotazy týkající se výuky lyžování směřujte přímo na organizátora akce:

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře