Organizace posledního týdne

Poslední týden školního roku plyne tradičně v upraveném režimu a stejně tomu bude i v roce letošním. Celý týden od 24. do 28. června budou třídní učitelé ve svých třídách a délka výuky bude upravena takto:

Pondělí

Výuka je bez nulté hodiny a bez odpoledního vyučování. 8. a 9. tř. mají do 13:30 hod. (7. hodina se přesouvá na 5. hod.).

Úterý

Výuka je bez odpoledního vyučování. 6. třídy mají do 13:30 hod. (7. hodina se přesouvá na 5. hod.)

Středa a čtvrtek

Žáci mají zkrácené vyučování – 4 vyučovací hodiny (bez nulté hod.). Kvůli plynulému provozu ve školní jídelně budou končit třídy na etapy:

Během posledního týdne mají třídní učitelé s dětmi naplánované výlety a další program bude:

Ve čtvrtek 27. června od 17:00 hodin proběhne na starém hasičském hřišti rozloučení s končícím školním rokem. Více informací v kalendáři…

Školní družina i školní jídelna fungují po tyto dny bez omezení.

Pátek

Pro děti 1.-8. tříd jedna vyučovací hodina, deváťáci se zdrží o trochu déle. Program posledního dne bude následující:

Provoz školní družiny
Družina bude v provozu do 12:00 hod.

Provoz školní jídelny
Obědy mají děti hromadně odhlášené, zájemci o poslední oběd si jej musí sami přihlásit. Obědy se vydávají od 11:00 do 12:00 hod. Případný přeplatek ze školní jídelny bude převeden do příštího školního roku, odcházejícím žákům z ostatních tříd a také případným zájemcům bude přeplatek převeden na jejich účet na základě jejich písemné žádosti (e-mailem na jidelna@zslipence.cz).

Zůstatek na zálohách

Zůstatky budou automaticky převedeny na příští školní rok. V případě žáků, kteří ze školy odcházejí, můžeme převést zůstatek na účet sourozence nebo vrátit zpět na účet rodičů. Prosíme o informaci e-mailem (hospodarka@zslipence.cz), jaký způsob vyrovnání preferujete.

 

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře