Adventní dílny

Zpomalte tempo a společně s námi nasajte vánoční atmosféru na začátku adventního období. Ve středu 27. listopadu navečer se některé učebny promění v pracovní dílny a jídelna v kavárnu. Bude jen na Vás, kde se zastavíte a strávíte chvilku klidu a pohody v dnešní uspěchané době...

V souvislosti s přípravou dílen bude provoz družiny ukončen v 16:00 hodin. Potřebujeme čas na přípravu dílen, které budou mít na starosti i paní vychovatelky. Prosíme rodiče dětí, které navštěvují školní družinu, aby si své děti vyzvedli nejpozději v 16 hod. Děkujeme za pochopení.

Dílny začnou v 17 hod. slavnostním zahájením ve školní jídelně a v 17:15 hod. bude následovat dražba tří obrázků (viz odkazy níže). Dále dílny proběhnou v podobném režimu jako každý rok. V jednotlivých třídách budou nachystané různé tvořivé dílny pro děti i dospělé, v každé dílně bude kasička na finanční příspěvek, který pokrývá náklady na jeden výrobek. Podrobnější program obdrží návštěvníci při vstupu.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Slunečnice - A

Gepard - B

Kuřata - C

 

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře