Knihárna s velikonočními dílnami a trhy – zrušena

Ve středu 1. dubna od 16:00 do 18:30 hod. bude opět otevřena Knihárna pro veřejnost.

Tentokrát budou v rámci Knihárny probíhat velikonoční dílny a trhy, které pořádá spolek ŠKRPÁL. Přijďte se naladit na Velikonoce, popovídat si s přáteli a zakoupit si od dětí jejich vlastnoruční výrobky s velikonoční tematikou nebo si v jejich dílničkách můžete sami vyrobit nějakou pěknou jarní dekoraci. Děti budou mít své stánky připravené v učebnách kmenových tříd.

Dále si můžete půjčit knížku, přečíst nějaký časopis z naší nabídky, zapůjčit si CD. K tomu budete mít k dispozici vodu, kávu a čaj, a vždycky máme připraveno i něco dobrého na zub. Přijďte s námi strávit pár chvil v příjemném prostředí a s příjemnou obsluhou :)

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře