KMD – Divadlo v Dlouhé

V pondělí 11. listopadu navštíví členové Klubu mladých diváků představení Marie Wojtyszko Nebe–peklo v Divadle v Dlouhé.

Inscenace odehrávající se mezi zemí, nebem a peklem. Ceněná polská hra o lásce a překážkách, které je třeba překonat, abychom mohli žít naplno. Trochu smutný, ale i veselý a nadějeplný příběh.
Hlavní hrdinka příběhu Eva - milovníkům klubové scény známá jako DJka Raketa - se nehodlá smířit s osudem a rozhodne se utéct z nebe i z pekla, aby se mohla vrátit na zem k sedmiletému synovi. Během dobrodružného útěku z onoho světa se potkává s Bohem i Luciferem, s čerty, hříšníky i anděly, ale také se svým otcem, kterého nikdy nepoznala…

Hrají: Eva Hacurová, Magdalena Zimová, Martin Matejka, Tomáš Turek, Ondřej Rychlý, Rostislav Novák st., Lenka Veliká, Klára Sedláčková-Oltová, Pavel Neškudla, Pavel Tesař, Martin Veliký, Michaela Doležalová, Čeněk Koliáš, Zuzana Kolomazníková

Režie: Jakub Krofta
Hudba: Vratislav Šrámek
Kostýmy: Jana Preková
Scéna: Jan Štěpánek

Kdy: pondělí 11. 11. 2019 od 16:00 hodin
Kde: Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, Praha 1
Délka představení: 1:30 hod. (bez přestávky)
Začátek akce: odjezd MHD od školy ve 14:56 hod. (sraz ve 14:45 hod. před školou)
Konec akce: návrat ke škole v 18:18 nebo 18:33 hod.
S sebou: lítačku nebo jízdenky
Cena: zdarma (placeno v rámci KMD)
Doprovod: Luboš Vayhel, Milada Rehová a Ludmila Pudivítrová

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře