Organizace následujících dnů

Naposledy v tomto kalendářním roce se ve škole sejdeme v pátek 20. prosince. Celý den budou třídní učitelé se svými třídami. Na jejich uvážení bude, kolik času věnují výuce a kolik dají prostoru pro vánoční povídání. Žáci 1.-3. tříd končí ve 12:00 hod, žáci 4.-6. tříd budou mít čtyři vyučovací hodiny (do 11:40 hod.) a žáci 7.-9. tříd mají pět vyučovacích hodin (do 12:35 hod.).

Po Novém roce se sejdeme ve škole v pondělí 6. ledna 2020.

Hravé lyžování, které obvykle probíhalo hned po Novém roce, je plánované na začátek února (3.-7. 2.). Týdenní lyžařský kurz pro žáky 4. a 5. tříd by měl proběhnout na začátku března (8.-14. 3.). Kurz bruslení pro 1.-3. třídy také během měsíce března.

Přejeme všem našim žákům, jejich rodičům i přátelům naší školy klidné prožití vánočních svátků a do nového roku zdraví, štěstí a pohodu.

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře