Lyžařský kurz (4.-5.tř.)

Lyžařský kurz pro přihlášené žáky ze 4.–5. tříd se uskuteční ve druhém březnovém týdnu.

Termín: 8.–14. března 2020 (ne–so)
Odjezd: v neděli 8. března v 9:00 hod. od školy (sraz v 8:45 hod.)
Příjezd: v sobotu 14. března kolem poledne (čas bude upřesněn na webových stránkách a facebooku v den návratu krátce po odjezdu z Bedřichova)

Ubytování: Bedřichov v Jizerských horách, penzion Eva

Předpokládaná cena: cca 4 500 Kč (ubytování, plná penze včetně pitného režimu, doprava, permanentka na vleky). Konečné vyúčtování bude provedeno po návratu, jakmile obdržíme fakturu za dopravu. Případný nedoplatek či přeplatek bude vyrovnán ze záloh žáků, nebude-li dohodnuto jinak.

Personální zajištění: Jitka Krůtová (vedoucí kurzu), Jan Gregar, Olga Maříková, Zuzana Fatková, Michaela Petrášková, externí zdravotnice

Výbava:

Před odjezdem (do konce února) je třeba odevzdat třídnímu učiteli nebo do recepce školy:

V den odjezdu žáci odevzdají u autobusu:

O průběhu kurzu budeme informovat po návratu. K dispozici budou 24 hodin telefony 731 522 439 nebo 725 824 326. Mobily dětí nechte prosíme doma, mnohaleté zkušenosti říkají, že je to lepší pro všechny tři strany :) Děkujeme za pochopení.

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře