Bibliobus Oskar

Bibliobus Oskar je malá pojízdná knihovna a nabízí služby jako kterákoliv jiná pobočka pražské Městské knihovny (včetně například objednání a rezervace konkrétního knižního titulu, který potom bibliobus zájemci přiveze).
Knihovníci jsou připraveni představit dětem Městskou knihovnu v Praze a bibliobus v rámci úvodní besedy o knihovně. Po dohodě mohou pro žáky uspořádat besedy na různá témata související s knihami, čtením či obecně informačním vzděláváním. Děti do 15 let mají služby knihovny zdarma. (Pozor jen na zpozdné.)
Čtenářský průkaz dítě obdrží po vyplnění přihlášky, která musí být podepsaná jedním z rodičů.

Bibliobus Oskar přijede poprvé ve čtvrtek 6. února a bude před školou mezi 13:00-15:00 hod. Následně bude jezdit jednou za 14 dní.

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře