Bruslení (1.–3.tř.) – zrušeno

V průběhu března budou jezdit přihlášení žáci z 1.-3. tříd na výuku bruslení na zimní stadion v Černošicích. Budou absolvovat celkem 4 hodinové lekce v těchto termínech:

V těchto dnech bude výuka upravena, podrobnější informace se dozvíte od svých třídních paní učitelek. Děti přijdou do školy do 7:55 hod. s vybavením na bruslení, které budou mít ve sportovní tašce (podrobné informace již přinesly domů).

Děti budou rozděleny do dvou skupin, po celou dobu se o ně budou starat třídní paní učitelky a paní asistentky 1.–3. tříd. Na ledě je budou základům bruslení učit naši páni učitelé tělesné výchovy Jan Gregar a Jiří Loskot.

Nabízíme možnost zapůjčení bruslí (50 Kč za 1 lekci) přímo na stadionu. V případě zájmu o zapůjčení (prosíme uveďte jméno žáka, jeho třídu a velikost bruslí) i jakýchkoliv dalších dotazů kontaktujte dostatečně s předstihem pana učitele Gregara gregar@zslipence.cz.

Z vybrané částky 500 Kč, kterou prosíme uhradit na zálohy dětí, strhneme příslušnou částku nejen za samotný kurz, ale i za půjčování bruslí.

Děti, které se kurzů nezúčastní, budou z důvodu malého počtu spojeny do jedné třídy a budou opakovat učivo příslušné třídy.

Sdílet
+ Přidat do Google kalendáře