Školní aktivity

Aktuality

Na úvodní stránce jsou zveřejněny nejaktuálnější zprávy ze života školy. Všechny ostatní zprávy, tedy aktuality méně aktuální, najdete v Aktualitách. Dostanete se k nim i z hlavní stránky, když srolujete až dolů a pod posledním příspěvkem vyhledáte odkaz Všechny aktuality :)

Kalendář akcí

V kalendáři najdete všechny akce, které máme naplánované. Ty nejdůležitější pro následujících pár dní zveřejňujeme navíc i v pravém sloupci na hlavní stránce. Pod nimi se tlačítkem Celý kalendář dostanete do přehledu všech akcí, dokonce i těch minulých …

Soutěže

V této rubrice zveřejňujeme úspěchy, kterých naši žáci dosáhli v různých vědomostních nebo sportovních soutěžích.

Testování

Testování vědomostí žáků prostřednictvím testů společnosti SCIO nám poskytuje důležitou zpětnou vazbu. Porovnání výsledků našich žáků s výsledky dalších tisíců žáků na jiných školách je pro nás objektivní porovnání úrovně, na které naši žáci jsou.

Úspěchy

Tato rubrika zaznamenává mimořádné úspěchy, kterých dosáhli naši současní nebo i bývalí žáci. A nemusí to být vždy jen o sportu…

Zálohy na akce

Akce v průběhu školního roku si neplatí žáci jednorázově, nenosí si peníze na každou akci zvlášť, ale rodiče zaplatí na začátku školního roku na účet školy zálohu, ze které jim postupně odečítáme za ty akce, kterých se zúčastnili. Tyto virtuální účty všech žáků vede pečlivě hospodářka školy. Technické vybavení nám bohužel zatím neumožňuje zpřístupnit stav účtu on-line. Pro informaci o výši zůstatku pište prosíme na hospodarka@zslipence.cz.